21 Mayıs 2018 Pazartesi

Pronevo Active Yüksek Yoğunluklu Probiyotik Sprey

Probiyotik gıda desem her halde aklınıza ilk süt, yoğurt, peynir, kefir vs.. gibi besinler gelirdi. Peki probiyotik sprey desem? Ben de 2 ay öncesine kadar probiyotik içeren bileşiklerin sadece besinlerde olduğunu sanıyordum. Ta ki mart ayında Sosyal Annem ile Bir Kadın Bin Hayat etkinliğinde Pronevo markasıyla tanışana kadar...
Biliyorsunuz ki probiyotikler sağlığımıza yararlı bakterilerdir. Bağırsak sistemimizdeki probiyotik bakteriler doğal savunma sistemimize katkıda bulunur. Pronevo probiyotikleri ise Bacillus isimli bakterinin fermantasyonu ile elde edilmiş suşlar içerir ve düzenli tekrarlarla milyonlarca probiyotiği hava yoluyla ortama verir. Bu şekilde hava, yüzey ve nesnelerde sağlıklı bir ortam yaratır, ortamda ideal bir mikrobiyal dengeye ulaşılmış olur.
Pronevo Active Yüksek Yoğunluklu Probiyotik Sprey de; kimyasal içermeyen, toksik olmayan ve GDO içermeyen probiyotik solüsyonuyla, toz akarı, polen, hayvan tüyleri, bakteriler, mantar sporları gibi hastalık yapıcı alerjen ve patojenleri minimum seviyeye düşürür. Koruyucu, mikroskopik bir mikroflora tabakası oluşturur ve bu şekilde tüm kapalı yüzeyleri kaplar ve korur. Probiyotik sprey, ciltte de koruyucu bir tabaka oluşturacağı için dış ortamlarda da sizi korumaya devam eder.
İlk hafta günde iki defa, sonraki haftalarda 2-3 günde bir, alerjenleri azaltmak amaçlı ise her gün; olabildiğince yüksekten, tetik mekanizmasına basılı tutarak odaya püskürtme şeklinde uygulayabileceğiniz Pronevo Active Yüksek Yoğunluklu Probiyotik Spreyi; evin havasını değiştirmek; kapı kolu, televizyon kumandası, tüylü & düz yüzeyli oyuncaklar, halı & kilim, yatak & yastık, banyo ve tuvalet başta olmak üzere evdeki tüm yer ve yüzeyleri doğal yöntemlerle temizlek için kullanabilirsiniz.
Pronevo Active Yüksek Yoğunluklu Probiyotik Sprey kesinlikle bir oda kokusu değil. Ama nane aromalı kokusuyla ortama tazelenmiş bir hava veriyor. Bu koku bir süre kendisini hissettirse de çok kalıcı olduğunu yazamayacağım ne yazık ki. Püskürtme sprey başlığı tamamen dibine kadar sıkıp bıraktığınızda 1-2 saniye daha yarı otomatik makine gibi püskürtmeye devam ediyor. Bizim evde alerji sorunu olan yok o anlamda gözlemlerimi belirtemem ama en azından doğal ve yararlı bakteriler içeren probiyotik içerikli bu spreyin gözle görülmeyen alerjenlere karşı bir koruma kalkanı oluşturduğuna inanıyorum..

FACEBOOK , INSTAGRAM , TWİTTER hesaplarımı beğenip, takibe almayı unutmayın olur mu?

Benzer Yazılar

22 yorum:

 1. şu ara probiyotiklerle, fermantosyanla kafayı bozmuşkenkarşıma bunların çıkması. Körün istediği bir göz Allah verdi iki göz.:) harikaymış...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayyy ne güzel tam zamanında paylaşmışım ben de desene :)))

   Sil
 2. İlginç bir ürün. Bizim evde bolca alerji sorunu olunca yeni ürünlere hep tereddüt ile yaklaşıyorum

  YanıtlaSil
 3. çok ilginç hijyenseverler için harika bir ürün..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl alerjik sorunları olanların kullanıp yorumlaması gereken bir ürün bence ...

   Sil
 4. Bizde özellikle kızımın alerjisinde azalma gözlemledik.

  YanıtlaSil
 5. Merak ettim bu ürünü ,teşekkürler deneyimini bizimle paylaştığın için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim güzel yorumunu esirgemediğin için :)))))

   Sil
 6. Aa harikaymış, gıda dışında bu hallerini denemedim ama bakacağım mutlaka

  YanıtlaSil
 7. Alerji sorunu olan biri olarak tam benlik görünüyor ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hah işte ben de bunu diyordum,asıl alerjisi olanların deneyip yorumlaması gereken bir ürün bu :)

   Sil
 8. Değişik marka ve ürünleri daha çok sende görüyorum, detaylı bilgilendirmelerin sayesinde de bilgi sahibi oluyorum, teşekkürler Yeşimcim bunu deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım asıl ben çok teşekkür ederim. Onore edici sözlerin :)))

   Sil
 9. çok ilginçmiş ,ilk defa duydum . paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 10. İlk defa duydum.Oğlumun allejileri için iyi olabilir,denemeyi düşünebilirim.Teşekkür ederim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizim evde alerji sorunu olmadığından yorum yazamamıştım ama bunu yaşayan birinin yorumunu gerçekten öğrenmek isterim...

   Sil
 11. Yanıtlar
  1. İlginç olduğu kadar yararlı olduğunu düşünüyorum :)

   Sil