18 Mayıs 2018 Cuma

Gliss İntense Therapy Yeniden Yapılandırıcı Sıvı Saç Kremi

Bel hizasında, ince telli, 2 ayda bir boyama işlemi gören, sadece özel gün & gece gibi davetlere şekillendirme işlemi yaptığım saçlarımla ilgili öyle kopma, kırık, dökülme sorunlarım olmasa bile yine de bakım kremleri kullanmayı ihmal etmemeye çalışıyorum. Gliss' in daha önce İşlem Görmüş ve Yıpranmış Saçlar İçin Ultimate Oil Elixir Sıvı Saç Kremi 'ni kullanmış, kolay tarama harici aman aman çok ta bir etkisini görmemiştim. Markanın bu sefer de mart ayı başında Carrefoursa' dan 12,90 TL.' ye aldığım İntense Therapy Yeniden Yapılandırıcı Sıvı Saç Kremi' ni denedim.
Her bir saç telinin içerisinde çok sayıda bağ bulunur. Fön, şekillendirme, boyama gibi işlemler sırasında saç dokusunun içerisindeki bu bağlar kırılır. Saçınızın ihtiyacı, bu bağların yeniden yapılandırılmasıdır. Gliss İntense Therapy Yeniden Yapılandırıcı Sıvı Saç Kremi de Omega Plex formüllü, sıvılaştırılmış keratin içeriğiyle aşırı işlem görmüş saçlarda bu bağların yeniden yapılandırılmasını sağlıyor.
*Sıvı Saç Kremi' nin yenilikçi Omega Plex formülü, saç dokusunun içerisindeki kırılan bağları onararak saçın iç yapısını güçlendirir. Böylece saç dokularında uzun süreli koruma sağlar ve saçları anında tarar.
*Sıvılaştırılmış keratin, saç telinin yapısında ve yüzeyindeki zarar görmüş kısımları derinlemesine onararak saçları yeniden yapılandırır ve saç kalitesini artırır.
200 ml. ebatlı sıvı saç kremi durulama gerektirmiyor. Kullanımı; kullanmadan önce şişe çalkalanıyor, her yıkamadan sonra hafif nemli veya kuru saça uygulanıyor.
Gliss' in bu sıvı saç kreminin harika bir kokusu var. Bana biraz hindistan cevizi kokusunu anımsattı. Şu yukarıda fotoğrafta avuç içine sıktığım spreyin kokusu ben elimi yıkayana dek çıkmadı mesela. Tabi kurutma işlemi sonrası o koku çok yoğun hissedilmiyor. Saç kreminin sıvı formu yağlı bir yapıda değil. Yıkama sonrası birbirine dolaşmış saçlarım için kullandığım saç kremine ek olarak bu sıvı saç kremi taramada ekstra kolaylık sağladı ve saçıma yumuşaklık verdi diyebilirim. Yaklaşık 1 aydır kullandığım ürün '' görüntüde ne değiştirdi '' derseniz ben çok bir fark göremedim ama belki içten içe o saç dokusu içindeki bağları onarıp kuvvetlendirmiştir, saçlarımı yeniden yapılandırmıştır, ee onu da mikroskop alıp inceleyemeyeceğime göre şimdilik kullandığım kadarıyla kokusuyla, kolay tarama etkisiyle, verdiği ipeksi yumuşaklıkla beğendiğim bir ürün oldu diyelim.. 

FACEBOOK , INSTAGRAM , TWİTTER hesaplarımı beğenip, takibe almayı unutmayın olur mu?

Benzer Yazılar

24 yorum:

 1. gliss şampuanları ve kremleri seviyorum sıvı saç bakım kremleri saçıma çok uymuyor benim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslına bakarsan görünürde ne değişiyor ben de tam çözebilmiş değilim belki içten içe bi işe yarıyorlardır :)))

   Sil
 2. Bu markanın saç kremlerini severek kullanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gliss'in daha önce kullandığım sıvı saç kreminden çok memnun kalmamıştım belki zamanla bunu daha çok severim ;)

   Sil
 3. Saç kremi saçları yağlandırıyor diye pek kullanamıyorum ben.Saçın yapısıyla alakalı.Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de yağlanmaya müsait saç tipim ama dediğin gibi saç tipi ve yapısıyla alakalı herşey..Teşekkür ederim :)

   Sil
 4. Duş sonrası ıslak saça çok başarılı oluyor bu tip ürünler<3

  YanıtlaSil
 5. Yanıtlar
  1. Saçlarım aşırı işlem görmemiş olsa da yine de bakım namına kullandım ben de :)

   Sil
 6. bu ürünü görmemiştim daha önce ama bakım ürünleri kullanmayı çok seviyorum ve faydasını da görüyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de dıştan çok aman aman bir fark göremesem de belki içten işe yarıyorlardır ümidiyle kullanıyorum :)))

   Sil
 7. Farklı bir çeşidini denemiş beğenmiştim :)

  YanıtlaSil
 8. Gliss ürünlerini severim, güle güle kullan Yeşimcim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim,umarım dibini gördüğümde ben de çok sevmiş olurum :)))

   Sil
 9. güle güle kullan canım. Ben de hala hayallerimdeki saç bakım ürünlerini arıyorum. Biliyorum bir yerlerde saçlarımı bekliyorlar. İnşallah en kısa sürede karşılaşacağız. :)

  YanıtlaSil
 10. Gliss en iyi sıvı saç kremi yapan markalardan biri bence ;)

  YanıtlaSil
 11. bunu hiç kullanmadım bir fikrim yok ama restorexi çok seviyorum ben

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Restorex'in şampuanından memnun kalmıştım ama sıvı saç kremini kullanmadım. Bir inceleyeyim bakayım nasılmış. Teşekkür ederim öneri için :)

   Sil