6 Nisan 2018 Cuma

Bee Beauty Strawberry Milkshake Duş Jeli

Duş jellerinin pratikliğini ve misss gibi kokularını seviyorum. Genelde ekonomik fiyatlı markaların, değişik özellikli duş jellerini deniyorum. Bu sefer de daha önce hiç bir ürününü kullanmadığım Bee Beauty markasının Strawberry Milkshake Duş Jeli' ni denedim. Aslında bu duş jelini almak hiç aklımda yoktu ama Gratis markası olan Bee Beauty, hem kasa arkası indirimli ürünlerden olunca ( normalde fiyatı 5,90 TL. idi, indirimli 2,95 TL.'ye geldi fiyatı ) hem de ambalaj önündeki çileklerin de albenisine kapılınca alıp deneyeyim istedim.
Duş jelinin arkasında şu açıklama var: '' Bee Beauty duş jeli canlandırıcı kokusu ile sizi ele geçirir. Gliserin ve Vitamin E ile geliştirilmiş formülüyle nem dengenizi korumaya, vücudunuzu nazikçe temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Lezzetli tatlı çilek kokusu, uzun bir duş sonrası eşsiz bir zevk sunar. Cildinize pürüzsüzlük ve yumuşak bir koruma sağlamaya yardımcı olur.''
Nasıl cezbedici ve merak uyandırıcı bir açıklama değil mi? Açıklama kadar duş jelinin rengi ve kokusu da iştah kabartıyor ve ağız sulandırıyor emin olun. Daha kapağı açar açmaz misss gibi çilekli süt doluyor burun deliklerinizin içine. Böyle durup durup koklayası geliyor insanın.
Kullanımı; banyo lifi üzerine bir miktar döküp, köpüğü masaj hareketleri ile vücuda uygulama şeklinde olan duş jeli, tüm cilt tiplerine uygun, 400 ml. ebatlı ambalajda.
Aslında duş jellerini direkt uygulamak alışkanlık olmuş birçoğumuzda ama ben banyo lifleri ve keselerle uygulamanın daha etkili olduğunu düşünüyorum. Beyaz banyo sabunu kadar olmasa da lif ya da keseyle uygulama hem daha güzel temizlik sonucu veriyor hem de o masaj hareketleriyle vücut canlanıyor. Bee Beauty Çilekli Duş Jelinin kokusu gerçekten harika. Tüm duş boyunca etkisini hissettiriyor. Tabi duş sonrası cilt üzerinde fazla kendini göstermiyor o kokusu ama verdiği yumuşaklık hissi bir süre devam ediyor. Fiyat / performans anlamında hoş kokusu ve verdiği yumuşaklık etkisiyle denenmeyi hak ediyor bence..

FACEBOOK , INSTAGRAM , TWİTTER hesaplarımı beğenip, takibe almayı unutmayın olur mu?

Benzer Yazılar

26 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Tüm cilt tiplerine uygun olduğu belirtilmiş açıklamada. Bende bir reaksiyona neden olmadı..

   Sil
 2. Bee Beauty o kadar severim ama bu duş jellerini hiç denemedim bir dahaki indirimde alayım bakalım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de markayla ilk tanışmam bu duş jeliyle oldu, indirimsiz de çok uygun fiyatı :)

   Sil
 3. Çilek kokusunu çok severim,tam benlik.

  YanıtlaSil
 4. bende severek kullanıyorum , kokusu çok güzel değil mi?

  YanıtlaSil
 5. Himmm çilek kokusu severim aklım da kalsın 😊sevgiler canım benim ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de severim çilek kokusunu, bu duş jelini de çok sevdim ..Benden de kocamannn sevgiler sana :)

   Sil
 6. Ayyy rengide çok güzelmiş. Kokusu merak ettim.
  Teşekkürler canim💗😙😀

  YanıtlaSil
 7. Bu markanınkini denemedim, çileklileri çok seviyorum :)

  YanıtlaSil
 8. hımm! biz şampuan sonrası banyo kremlerini kullanırız,saça yumuşaklık,canlılık ve kolay tarama rahatlığı veriyo ve bu durum bayağı uzun sürüyor..jel hiç kullanmamıştım o da krem gibi bişi mi olyo yoksa bildiğimiz şampuan mı? jel krem gibiyse bi de onu alıp deneyelim o zaman..bilgiler için teşekkür ederim..🙂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duş jelini genelde vücut için kullanıyoruz sanırım yanlış anlama oldu yazımdaki açıklamalarda :))))

   Sil
 9. Ben eski usül, lif, sabun seviyorum:))alışımadım bir türlü bunlara, güle güle kullan Yeşim'ciğim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beyaz sabunu duş jellerine değişmem o ayrı. Duş jellerini kullansam bile kese ile kullanırım muhakkak. Çok daha etkili oluyor öyle temizlikte..

   Sil
 10. Yanıtlar
  1. İndirimsiz de uygunmuş fiyatı bir de indirime denk gelince daha süper oldu :)))

   Sil