18 Şubat 2018 Pazar

Niss Hygienic 5'li Etki Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Aralık ayında İlknur'un Dünyası İle Sihirli Spatula'da Niss Hygienic Lansmanı'nda tanıştığım Niss ürünlerinden; Temizlik Sirkesi / Aspiratör & Fırın & Ocak Temizleyici ve Duşakabin & Banyo & WC Temizleyici' den sonra bugün de Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı' nı denedim.
Ağır yağlı bulaşıklarda ve yağ lekelerinde etkin ve ekonomik temizlik sağlayan, bulaşıklarda kalıntı bırakmadan kolayca durulanan, sert sularda bile oldukça etkili olan, kullanım esnasında hızlı çözülerek yıkama suyuna karışan Niss Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı, 5' li etkisi sayesinde;
* % 67 ekonomik yıkama sağlar. ( Tablet ve diğer tip deterjanlara göre )
* Ağır kirlerde ve kısa programda etkilidir.
* Parlatıcı ve tuz gerektirmez.
* Kireç oluşumunu önler.
* Camları çizilmelere karşı korur.
 Ürünün kullanım yerini / şeklini / miktarını ve ürün bileşimini aşağıdaki fotoğrafta inceleyebilirsiniz.
Bulaşık makinelerinde hepsi bir arada deterjan olarak tasarlanan Niss Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı, bulaşıkların kir miktarına bağlı olarak 15-25 ml. olarak deterjan gözüne konularak kullanılıyor.
Hangi programda, hangi derecede yıkanırsa yıkansın, siz de benim gibi bulaşıkların kaba kirini önce su altında akıtanlardan mısınız? Evde 4 nüfus olunca neredeyse her gün en iyi ihtimal 2 günde bir çalışır bulaşık makinesi. Genelde uzun program ve yüksek derece tercihimdir yıkamada. Hal böyle olunca makineye koyduğum deterjanının da işini hafifletiyor ve kolaylaştırıyorum sanırım. Niss Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı bu şartlarda performansını yeterli bulduğum bir ürün oldu diyebilirim. Tabi bir de bulaşıkların kabasını akıtmadan, kısa ve düşük derecede görmek lazım marifetini...

Niss temizlik ürünlerini şu an sadece kendi web sitelerinden yani www.niss.com.tr üstünden online olarak sipariş edip alabiliyorsunuz.
( İnstagram sayfalarında Fisko Market ve Hakmar Market'lerde de satışının başladığı duyurulmuş ).

FACEBOOK , INSTAGRAM , TWİTTER hesaplarımı beğenip, takibe almayı unutmayın olur mu?

Benzer Yazılar

24 yorum:

 1. Sıvı bir deterjanı bulaşık makinasında hiç kullanmamıştım.Hazneden akıp gidermi program zamanından önce diyede düşünmedim değil.Merakettim bu ürünü canım.Acıklayıcı bilgiler için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben makineyi çalıştırmadan hemen önce koyduğum için deterjan haznesine, akma sorunu da yaşamadım. Hiç aklıma gelmemişti önce koyayım, bakayım akıyor mu diye kontrol etmek. Bak iyi getirdin aklıma. Deneyeceğim bunu :)

   Sil
 2. Hic denemedigim bir marka ama oldukca merak ettim💖

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. Öyle diyor ambalaj açıklamasında. Ama toz ve tablet deterjanları göz önünde bulundurursak doğruluk ihtimali yüksek derim :)

   Sil
 4. Bulaşık makinem oladığı için bir şey diyemiyorum.:))))Bizim evin bulaşık makinası benim:)))

  YanıtlaSil
 5. parlatıcı ile denemeyi dusunuyorum cunku o gün firma yetkilisi parlatmadığını söylemişti sanırım daha denemedim canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben o kısmı kaçırmış olabilirim lansmanda. Ama ambalajda parlatıcıya gerek yok yazıp ta firma yetkilisi parlatmıyor dediyse, arada bir çelişki var demektir. Ben aynı markanın temizlik sirkesini koymuştum parlatıcı gözüne bulaşık makinesinde denemek için. O yüzden parlatıp parlatmama farkını gözlemleyemedim ...

   Sil
 6. İlk defa görüdüğüm bir marka, memnun kalmana sevindim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de ilk kez tanıdım, denedim. Memnuniyetim sadece elle akıtılan bulaşıklar için geçerli yanlış anlaşılma olmasın :)

   Sil
 7. Hiç kullanmamıştım.Sen yazınca denemek lazım :)
  Sevgiler canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de lansman sayesinde kullanmış oldum. Ürünün temizleme performansını sadece su ile kabası akıtılan bulaşıklarda etkili buldum İnci,yanlış yönlendirmek istemem :)

   Sil
 8. tabletlerde bazı markalarda hafif tortu hissediyorum bazı şeylerin üzerinde, jel ya da sıvı almayı düşünüyordum, bulursam deneyeceğim bu ürünü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet o sorunu ben de yaşıyorum tablet ve toz deterjanda.Ama bunda şimdiye kadar öyle bir sıkıntı olmadı :)

   Sil
 9. Ben elde yıkamayı tercih edenlerdenim. Bulaşık makinası var ama onu doldur sonra içindeki bir şeye ihtiyacın olsun...zaten bazı şeyler elde yıkanmalı. En iyisi ben hepsini yıkayayım daha kolay.))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bulaşık makinesi neredeyse günlük çalışıyor,makineye atılmaması gereken teflon,plastik vs...gibi şeyler harici herşeyi makinede yıkıyorum.Ellerime yazık ayol...Zaten sürekli temizlikti bilmem neydi derken suyla,sabunla,deterjanla haşır neşir ellerim :))))) Kurudu,krem yetiştiremiyorum ellerime :)

   Sil
 10. hiç denemedim hakmar'da satılıyorsa alıp deneyebilirm..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnstagram hesaplarında ürün satış yeri olarak bir yoruma verilen cevapta gördüm Hakmar'da satışı olduğunu...Yolum düşerse ben de kontrol edeceğim bakalım var mı?

   Sil
 11. Sivi deterjanlar cok pratik ben de hep kullaniyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tablet deterjanlara göre kalıntı bırakma yüzdesi daha az bana göre de ...

   Sil
 12. Sıvı deterjan hiç kullanmadım, merak ettim bu markayı ben de hep akıttıktan sonra yerleştiririrm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben başka marka sıvı bulaşık deterjanı kullanmıştım ama bu markayı ilk kez kullandım..O akıtma bende de alışkanlık.Makine mi yıkıyor ben mi anlamadım yani :)))))

   Sil