6 Mart 2017 Pazartesi

Hobby Fresh Care Dinlendirici Deniz 🌊 Mineralleri Vücut 💃Şampuanı

Her ne kadar banyo ve duş esnasında derinlemesine temizleme açısından hamam serisi beyaz banyo sabunları tercihim olsa da pratik ve kolay kullanım sağladıkları için duş jellerinden de istifade ediyorum.Genelde ekonomik,indirimli yada kampanyalı olan,değişik kokulara ve özelliklere sahip olanları almaya gayret ediyorum.Bunlardan biri de fiyatı açısından oldukça ekonomik olan Hobby markasının bu Dinlendirici Deniz Mineralleri Vücut Şampuanı olmuştu.
Hobby Dinlendirici Deniz Mineralleri Vücut Şampuanı;dinlendirici deniz mineralleri ve kremli formülü sayesinde cilde yumuşaklık veriyor-muş.Cildin pH değerine uygun-muş.Ambalaj arkasında yazılı açıklama sadece bu kadar.500 ml. ebadındaki vücut şampuanı herhalde denizi anımsatsın diye mavi renkli yapılmış.Ferahlatıcı ve denizi anımsatıcı hafif bir kokusu var.
Duş jellerinin kullanımı çok pratik ama ne yazık ki derinlemesine temizlik anlamında asla beyaz banyo sabunlarıyla yarışamazlar.Bu tür vücut şampuanları değişik kokuları ve eğer içeriğinde bulunuyorsa cildi nemlendirici yada yumuşatıcı özellikleri nedeniyle cezbedici oluyorlar sadece.Duş jelini yada vücut şampuanını (artık her ne derseniz siz) yıkanma esnasında banyo lifi yada banyo kesesiyle beraber kullanmanızı tavsiye ederim.Böylelikle kesenin canlandırıcı özelliğinden de yararlanabilirsiniz.Bu vücut şampuanını sadece fiyatının çok ekonomik olmasından dolayı almıştım.Ferahlatıcı kokusu da hoşuma gitti.Ama şu dinlendirici özelliği neymiş onu keşfedemedim.Bir de bu seri yenilenmiş.SPA & Deniz Mineralleri olmuş serinin yeni adı.Fiyatı 4-6 TL arasında değişiyor 500 ml.lik boyunun.Sadece fiyatı için bile denemeye değer olabilir,ne dersiniz?

Benzer Yazılar

4 yorum:

 1. ben de sabunlarla barışamadım bir türlü sanırım bir tür alışkanlık bu :)ama içeriği nasıldır acaba bu ürünün merak ettim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tercih ve alışkanlık meselesi sanırım..Duş jellerini de severim ama beyaz banyo sabunlarının kir çıkartıcı özelliklerinden dolayı yeri hep ayrıdır..

   Sil
 2. Ben de geçtiğimiz yaz aylarında kullanmıştım ve sadece kokusu için duştan çımadan uyguluyordum. Diğer vücut jellerine göre kokusu epey kalıcıydı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kokusu gerçekten de hoş,ferahlatıcı..Ben de beğendim ki :)

   Sil