16 Ocak 2017 Pazartesi

Otacı Ferahlatıcı Güllü Su🌹🌹🌹


Yaz tatillerinde Antalya tarafına gittiğimizde ne zaman Isparta'dan geçsek yol boyu peşi sıra dizilmiş gül ürünleri satan mağazaları,dükkanları görür;gülden yada gül suyundan yapılmış cilt temizlik,bakım ürünlerini,kremlerini merak eder;hep gezmek isterdim.Ama bir türlü arabayı kenara çekip bu mağazaları gezmek kısmet olmazdı ne yazık ki.Ben de ne yaptım?Antalya tatili dönüşü sonrası uğradığımız Afyon Özdilek Alışveriş Merkezi'nin içindeki market bölümünü gezerken gördüğüm,Otacı Ferahlatıcı Güllü Suyu aldım.Yani sırf meraktan...Isparta güllerinden elde edilen doğal esans ile üretilmiş olan Otacı Ferahlatıcı Güllü Su;deiyonize su(iyonlarından arındırılmış su),gül aroması,doğal gül esansı içeriyor.
''Otacı Güllü Su,ferahlatıcı hoş ve kalıcı kokusu ile cildi temizler,yumuşaklık,temizlik ve hoş bir koku kazandırır.Cilt toniği olarak ta günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilir.Alkolsüzdür ve ciltte iritasyona sebep olmaz.Hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir''şeklinde bir açıklama var ambalajın üstünde.
Fiyatı 4-5 TL.civarı idi sanırım aldığımda.Şu an da olsa olsa bu fiyata yakındır piyasa satış fiyatı diye tahmin ediyorum.Otacı güllü suyu her gün düzenli kullanıyorum desem yalan olur.Daha ziyade haftada 2-3 kez yapmaya çalıştığım peeling sonrası uyguluyorum ben.Böyle peeling sonrası açılmış gözeneklerime ve temizlenmiş cildime daha iyi geliyor sanki.Zaten başka şekilde de aklıma gelmiyor olduğu yerden alıp kullanmak nedense..Toniğin gül kokusu rahatlatıcı,suyu da ferahlatıcı etkide.Açıklamalarda da bu özelliklerden bahsediliyordu ki ferahlatıcı ve hoş koku kısmından sınıfı geçiyor bence.....

Benzer Yazılar

14 yorum:

 1. ben kesinlikle toniğin günlük olarak kullanılmasından yanayım canım otacının ürünlerini de severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahhh şu üşengeçlik olmasa bende :) Aslında düzenli kullanım çok önemli ama gel bana sor :)

   Sil
 2. eskiden bende düzenli kullanırdım bu ürünü :) sonra fark ettim ki pek bir faydasını göremedim bırakmıştım kullanmayı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Genelde bende de böyle oluyor :) İlk baştan bir heves başlıyorum kullanmaya.Ama sonra ya unutuyorum ya üşeniyorum..

   Sil
 3. Onuda düzenli kullanalım bunu da derken nerdeyse hiç birini kullanmayan ben:) Naçizane gül suyunun büyük etkisini görmedim ha düzenli kullanım ancak 2 hafta oldu ve sonra unutulanlar arasına girdi:) Markasını hatırlamıyorum marka fark büyük fark yaratıyor mu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Al benden de o kadar aynen öyleyim işte.Sabah yüz temizleme jeli,gece anti-aging krem ve göz bakım kremi harici hiç bir ürünü düzenli ve istikrarlı kullanamıyorum.Marka olayının önemli bir etkisi var mı ben de bilmiyorum ama içerik olarak etki değişiklik gösterebilir sanki..

   Sil
 4. ben tonik niyetine kullanıyordum ama o gül suyu kokusunun sonradan kalan kokusunu sevmediğim için bıraktım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu ürün de tonik olarak kullanılabiliyor.Kokusu beni çok rahatsız etmedi ama bende de düzenli kullanamama sorunu var ne yazık ki :)

   Sil
 5. Gül suyunun doğal tonik olduğunu düşünenelerdenim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saf,katkısız gül suyunun ben de etkili olabileceğini düşünüyorum.Bu ürün ne yazık ki saf gül suyundan yapılmamış.Güllerden elde edilen esans ile yapılmış...

   Sil
 6. Yanıtlar
  1. Koku algısı herkeste farklı sanırım,zira nedense ben çok rahatsızlık duymadım..Sevgiler benden size efendim,ben teşekkür ederim :)

   Sil
 7. Yanıtlar
  1. Ahhhh o Isparta'dan geçerken içim gitti her seferinde.Yazımda isim vermedim ama Rosense markasını kast etmiştim...Gül içerikli deyince aklıma gelen ilk markadır Rosense..

   Sil