8 Ocak 2018 Pazartesi

Vissmate Beyaz Sabun Kokulu Doğal Sıvı Arap Sabunu

Pazartesi sendromu yalnız çalışanlar ve öğrenciler için mi var dersiniz ? Bir ev hanımının pazartesi sendromu da olsa olsa, hafta sonu herhangi bir sosyal aktivite yoksa yenilen, içilen, tüketilen, dağıtılan, kirletilen bir evin pazartesi toparlanmaya çalışılmasıdır :) Pazartesi günlerimin değişilmez ritüeli temizlik ve yemektir benim. Temizlik kısmını Biricitin Yeri namı- diğer Yasemin Kokulu Bir Hayat'ın Biricit İle Yeni Yıla Merhaba / Hediyeleşme Etkinliği Sponsorlarımız'dan olan Vissmate markasının Beyaz Sabun Kokulu Doğal Sıvı Arap Sabunu ile hallettim bugün, geriye siz bu yazımı okurken yemek işini halletmek için mutfağa gitme kısmı kaldı...
Doğal ayçicek yağlarından elde edilen, temizleme gücünü bitkisel özlerden alan Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, doğal sabun bazlı özel formülü ile evde tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabilen sağlıklı ve doğa dostu bir ürün. Ürünün doğallığı T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından kabul edilmiş, yüksek oranda doğaya dönüştüğü akredite laboratuvarlarında ispatlanmış.
İnatçı ve zorlu lekeleri kolayca temizleyen Vissmate Doğal Sıvı Arap Sabunu, kullanıldığı yüzeylerde iz ve yapışkanlık bırakmadan parlaklık sağlarken, yoğun beyaz sabun kokusu da ferah bir etki bırakıyor.
Suda hızla çözünen ve kolayca köpüren Vissmate Beyaz Sabun Kokulu Doğal Sıvı Arap Sabunu;
*Ahşap, fayans, doğal taş gibi her türlü zeminde, kapı ve duvarlarda..
*Halı ve koltukların temizliğinde..
*Mutfakta ocak, evye, fırın, aspiratör, tezgah, fayanslar ve seramikler, dolap içleri ve kapakları ve buzdolabı temizliğinde..
*Banyoda klozet, küvet, duşakabin, musluk ve lavabolarda..
*Pencere çerçeveleri ve camlarda..
*Beyaz çamaşırlardaki zorlu lekelerin üzerinde..kullanılabiliyor. Bunun için ambalaj arkasındaki kullanım önerilerini dikkate almakta yarar var.
Tabi bu ürünü yukarıda yazdığım tüm yüzeylerde kullanmadım ben. Laminant parke, fayans ve venge amerikan oda kapısı üstünde denediğim arap sabunu; parke ve fayans üstünde vaatlerindeki gibi iz ve yapışkanlık bırakmadı, lekeleri güzel temizledi, parkelerin biraz daha parlak görünmesini sağladı. Amerikan oda kapılarının temizliğini güzel yaptığı gibi hafiften cilalıymış gibi parlamasını da sağladı. Beyaz sabun kokusuna bayılan biri olarak daha önce Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyicisini kullandığım Vissmate markasının Beyaz Sabun Kokulu Doğal Sıvı Arap Sabunu'nun da kokusuna bayıldım. Katiyen arap sabunu gibi kokmuyor. Kokuya beyaz sabun kokusu hakim. Ürünün doğal olması ve neredeyse her tür yüzeyde kullanılabilen bir ürün olması da ayrıca artısı...

FACEBOOK , INSTAGRAM , TWİTTER hesaplarımı beğenip, takibe almayı unutmayın olur mu?

Benzer Yazılar

38 yorum:

 1. Bunu beğendim çünkü en zararsız şey sabundur temizlikte diye biliyorum:) yıllarca parkeleri, yerleri yeşil arap sabunuyla sildim ben sonra viledalar filan çıktı, böyle hazır şeyler çıktı...teşekkürler Yeşim'ciğim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eskiden arap sabununun orijinal halini kullanmıştım,sonra kokusu biraz rahatsız etti diye kullanmadım bir daha.Ama bu beyaz sabun kokulu hoşuma gitti.Teşekkürler benden efendim :))))))

   Sil
 2. Cok severim ben de bu kokuyu, gorursem alirim parkeler icin 💟

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Missss gibi beyaz sabun kokuyor,parkeleri de güzel temizliyor :)

   Sil
 3. Çok güzel temizliyor, kokusu da nostaljik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Temizliğini ve özellikle kokusunu ben de beğendim :)

   Sil
 4. Beyaz sabun kokulu ürünleri çok seviyorum henüz denemedim ama denemeliyim bende

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beyaz sabun kokusunu sevenlerdenim ben de..O yüzden bu ürününü kokusunu da sevdim,temizliğini de :)

   Sil
 5. bunu deneyemedim sanırım daha almam lazım :-))

  YanıtlaSil
 6. Ya ben arap sabununu hic sevmiyorum yaa.. cok ahir geliyor kokusu bana🙈

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok yazımda da dedim ya arap sabunu kokmuyor kesinlikle,beyaz sabun kokusu yoğunlukta :)

   Sil
  2. Iste sabun kokusu da bana agir gelmisti. Bir etkinligimiz sayesinde denemistim o zaman. Ama bu tabi benim migrenimle alakali malesef. 🙄

   Sil
  3. Ya evet bazen koku hassasiyeti oluyor.Birine güzel gelen koku diğerine ağır yada rahatsız edici gelebiliyor.Ahhhhh o migren krizlerini bilmez miyim?

   Sil
 7. Bende denemiştim sanırım tanıtmıştım da bloğumda :) ben arap sabununun kokusunu çok seviyorum sevmeyenler de olabilir tabi :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merak edip buldum yazını.2016 kasım sanırım,yaşadığın bir olaydan bahsetmişsin...Arap sabunu konusunda da tabi ki beğeniler tartışılmaz..Beyaz sabun kokusu daha hoşlaştırmış kokuyu bana göre :)

   Sil
 8. Pazartesileri benim de temizlik günüm. Ama bu ürünü hiç bilmiyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahhhh pazartesi ahhhh :)))) Parke,mobilya,iç kapı ve fayans üstü temizlikte beğendim ben ...

   Sil
 9. hehe ilk paragrafın tam televizyon reklamıııı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O açıdan değerlendirmemiştim,bak farklı bir bakış açısı oldu bana da :))))

   Sil
 10. Arap sabununu ne çok kullanırdı annem eskiden:) halı falan yıkardık hatta ☺️ Bunu da denemek lazım 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Annelerimiz zamanında böyle bol çeşit temizleyici mi varmış ki değil mi?Özellikle halıların yegane temizleyicisi arap sabunu da çağa ayak uyduruyor artık :)))))

   Sil
 11. beyaz sabun kokusuna bayılırım ,denemeliyim kesinlikle canım....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beyaz sabun kokusunu seviyorsan bunu da seveceksin bence :)

   Sil
 12. Arap sabununu özellikle hali temizliginde kullaniyorum 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eskiden annem de hep arap sabunu kullanırdı halı temizliği için.O zaman bahçe diye bir faktör de vardı tabi.Şimdi nerede bizde öyle bahçe :(((

   Sil
 13. Bu ürünü yer temizliğinde kullanmayı çok seviyorum ben de ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Parke ve fayanstaki temizliğini ben de beğendim :)

   Sil
 14. Vissmate'nin urunlerini o kadar cok duyuyorum ki.Kesinlikleee alip deneyecegim 💙Faydali bir paylasim olmus,Emegine saglikkkk🤗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Denediğim iki ürünü oldu,ikisini de beğendim ben...Senin de yorumuna sağlıkk,çok teşekkür ederim :)))

   Sil