23 Kasım 2017 Perşembe

Golden Rose Essential Great Curl & Volume Mascara

Bir önceki paylaşımımda bahsettiğim %100 insan saçından üretilen takma kirpik deneyimimden sonra kaldık mı yine o yokmuş gibi duran ince, kısa, mikemmell kirpiklerimle baş başa.. O zaman iş başa düştü, maskara denemelerine kaldığım yerden devam. Golden Rose markasının daha önce kullandığım City Style Maskara ve Cat Walk Maskara 'larında beklentilerimi karşılayamamış olmama rağmen ambalajında kıvırma ve hacim vaat eden Essential serisinden Great Curl & Volume Maskara'sını görünce almadan edemedim yine.
Essential Great Curl & Volume Mascara ile ilgili ''Yepyeni formülü, özel tasarlanmış kıvrık fırçası ile kirpiklerinizi kıvırarak kaldırır, daha belirgin, daha hacimli mükemmel siyah kirpikler yaratır. Gün boyu etkileyici ve çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar.'' şeklinde bir açıklama var web sayfasında.
Essential Great Curl & Volume Mascara'nın şimdiye kadar kullandığım maskaraların haricinde farklı bir fırçası var. Kıvrık fırçanın kıvrımları, daha maskara tüpünün içinden çıkartırken kendini belli ediyor. Bu kıvrık fırça yapısı tüm kirpiklere aynı anda uygulamayı kolaylaştırıyor bana göre. Fırça yapısının da silikon olduğunu belirteyim hemen. 
Yine her zaman olduğu gibi tek kat sürümde istediğim etkiyi yakalayamadım. Sadece kirpiklerim biraz daha belirginleşti. (Soldaki fotoğraf kirpiklerimin doğal hali bu arada, zaten anlamışsınızdır.)
2.kat uygulamada maskara biraz daha kendini gösterdi ama ben beklediğim sonuca 3 kat uygulamadan sonra ulaştım.
Golden Rose web shopta 17.50 TL. satış fiyatı olan Essential Great Curl & Volume Mascara daha önce kullanıp ta beklentilerimi karşılayamayan maskaralarına nazaran beni şaşırtan bir ürün oldu. Kirpikleri ayırmada, uzatmada ve hacim vermede başarılı buldum ben bu maskarayı. Gözlerimde her hangi bir hassasiyete neden olmaması, akmaması, bulaşmaması da beğendiğim diğer özellikleri oldu. Essential serisinde dolgun, hacimli, daha uzun, belirgin kirpikler vaat eden Essential Full Volume & Length Intense ve dolgun, daha belirgin ve kıvrık kirpikler vaat eden Essential High Definition Lift Up & Great Volume Mascara 'da ilgimi çekti bu arada...

Benzer Yazılar

14 yorum:

 1. GR maskaralar ile geçmişte çok anlaşamadım o nedenle artık denemeye korkuyorum ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de daha önce kullandıklarımdan memnun kalmamıştım ama bu onların yanında farkını gösterdi bence..

   Sil
 2. Mascara güzelmiş güle güle kullan, küpeler ise daha da güzel:)))böyle güzel küpeler görüyorum, bayılıyorum alasım geliyor hatta ama kulağım delik değil:)))))hiç hayatımda deldirmedim rahmetli annemin de değildi, klipsli küpe kullanırdı o, şimdi pek yok galiba....ama çok acıtır kulağı:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı durumdaymışıız, benim de kulaklarım delik değil ve güzel küpeleri gördükçe deldirsem mi diye düşünüp korkup vazgeçiyorum :D
   Ayrıca rimel tanıtımı için teşekkürler, belirgin bir fark ortaya çıkmış :))

   Sil
  2. Küçükken delinmiş kulaklarım.2 deliği, solda 4 sağda 1 delik yaptım ben geçtiğimiz senelerde bir cesaret.2 delik varken ben de klipsli kullanırdım şimdi gerek duymuyorum.Bir de böyle sallantılı ve ağır modeller çok tercihim değil artık :)))

   Sil
  3. Aslında kulak deldirmek şimdi çok kolay,lokal kremler acı hissetmenizi bir nebze önlüyor.Kıkırdağa yakın olan biraz hissediliyor tabi :)))

   Sil
 3. Benim kirpiklerim de sizin gibi.. Hakikaten yıllardır o mascaradan bu mascaraya sürükleniyorum :) Golden Rose'a mascaralara da bir önyargım oldu hep, belki bu mascara ile değişir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazımın başında ben de o ön yargımı özellikle belirttim ama bu maskara şaşırttı beni :)

   Sil
 4. Fırçası ne güzelmiş, sonuç da çok iyi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten değişik bir fırça yapısı var.İlk kullandığımda tuhaf gelmişti ama sonra el alışıyor tutuşuna :)

   Sil