14 Haziran 2017 Çarşamba

Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı

Cilt bakımımız için kullandığımız çok meşhur ve yüksek fiyatlı ürünlerin yanı sıra bir de BİM gibi zincir marketlerde satılan,isimleri daha az duyulmuş ve daha ekonomik ürünler de var biz kadınlar için.Ben de dönem dönem bu marketlerde gördüğüm ve ihtiyacıma yönelik olabileceğini düşündüğüm bakım ürünlerinden alıp kullanırım.Özellikle iki kaş ortası,burun ve çene bölgesi siyah nokta oluşumuna müsait bir cildim olduğundan aldığım Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı da bu ürünlerden biridir.


''Rituel de Beaute burun temizleme bantları,burun bölgesinde bulunan siyah nokta,kir,makyaj artığı,yağ ve diğer kalıntıları kolaylıkla temizler ve bu bölgedeki gözenekleri açar.Aleo vera etkisi ile tazelik hissi vererek cildinizi rahatlatır''şeklinde açıklaması olan ürünün ambalajı içinde 6 adet burun bandı var.Güney Kore'de üretilmiş olan burun bandı;boya,koruyucu,paraben içermiyor.Tüm ciltler için uygun olan bantlar dermatolojik olarak test edilip onaylanmış.Ayrıca vegan bir ürün olup hayvanlar üstünde denenmemiş.
Bantların kullanımı ise şu şekilde:Bandı uygulayacağınız bölgeyi (ki burası burun oluyor) suyla ıslatıyorsunuz (tabi burun bölgesinin temizlenmiş olması gerekiyor önce).Koruyucu plastiğinden çıkarttığınız bandı parlak yüzü burnunuza gelecek şekilde yapıştırıyorsunuz.Oluşacak hava kabarcıklarını gidermek ve bandın daha iyi temas etmesini sağlamak için birkaç saniye bastırıyorsunuz.En iyi sonucu almak için 10-15 dakika bekliyorsunuz.Bant iyice kuruduktan sonra kenarlarından başlayarak yavaş yavaş çıkarıyorsunuz.Zaten ambalajın arka yüzünde uygulamalı kullanım şekli var,bu sayede çok daha kolay anlayabilir ve uygulayabilirsiniz.
Kullanım şeklini aynen tatbik ettiğim burun bandının 15 dakika sonraki görünümü bu şekilde.Ne dersiniz?İşe yaramış gibi görünüyor değil mi?
Ambalajın arkasında yazan ''Güneş yanığı,sivilce ve lekeli ciltlere uygulamayınız.Yüz maskesi ve bandı gibi ürünlere alerjisi olan hassas ciltlere uygulamayınız.Sadece burun bölgesinde uygulayınız.(Göz çevresi için uygun değildir) Haftada 1-2 kez kullanınız. (Cildin tahriş olmaması için 3 gün ara verin) Eğer bandı cildinizden çıkarmakta zorlanırsanız,hafif ıslatarak bandı yavaşça çıkarabilirsiniz '' şeklindeki uyarıları da dikkatli bir şekilde okumayı unutmayın olur mu?

Rituel de Beaute Siyah Nokta ve Kir Temizleyici Burun Bandı,meşhur ve yüksek fiyatlı muadil ürünlere göre hem 4,95 TL. 'lik ekonomik fiyatıyla hem de aynı işlevi görüyor olmasıyla bir şansı hak ediyor bence..

Benzer Yazılar

20 yorum:

 1. İki üç kutu kullandım,çok fazla siyah noktam yoktu ondandır sanırım ehhh dediğim bir ürün oldu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim özellikle burun ve çene bölgemde var siyah nokta.Çene için kullanıma çok uygun değil.Burnumda %100 olmasa bile yine de işimi görüyor benim..

   Sil
 2. kokusunu sevmesem de bende bunu kullanıyorum

  YanıtlaSil
 3. Siyah nokta olmasa da yağ butonlarını temizliyor Benimde elimin altında hep oluyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O yağ butonu olayına hiç dikkat etmedim ben,bir sonraki kullanmam da daha dikkatli bakacağım ..

   Sil
 4. Tabvsiye için teşekkürler deneyeceğim :) Bu arada çekilişime beklerim. Detaylar sayfamda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorum için ben teşekkür ederim,hemen bakıyorum çekilişine :)

   Sil
 5. bu benim favorim buldukça alıyorum ama şu sıra başka bir burun bandı deneyeceğim bakalım nasıl olacak..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyah nokta üstüne kullandığım birkaç üründen biri bu.Arada ben de değişik markaların bantlarını kullanıyorum..

   Sil
 6. Keskin fresh kokusu olsa da kullandığım ürün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O koku beni rahatsız etmedi açıkçası,tabi herkesin koku eşiği ayrı :)

   Sil
 7. siyah noktalarım varken çok severek kullanıyordum, favorimdi. uzun zamandır kullanmıyorum. ben 25 dk bile bekletiyordum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haftada 1 unutmazsam 2 kere düzenli kullanmaya çalışanlardanım ben de :)

   Sil
 8. Çoook sevdiğimiz ürünler arasında bu da. Özellikle eşim için sıklıkla kullanırım :)

  YanıtlaSil
 9. Sadece üründen bahsetmek yanlış bence ürün paketinin üzerinde yazanı kopyala yapıştır gibi olmuş bence.ve ayrıca bu bant burun kısmında uzun süre (1kac ay) kullanımdan sonra Tüylenme yapıyor burnumda minik minik kıllar çıkmaya başladı ve tesadüfen bir blog yazarının yazısında okudum burun bantları Tüylenmeye sebep oluyormuş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli zamanınızı ayırıp yorumunuzu belirttiğiniz için teşekkür ederim...

   Sil