28 Haziran 2017 Çarşamba

Mendiva Gözlük Temizleme Mendili

Hemen şunu belirteyim okuma,uzak,yakın görememe gibi sorunlara bağlı gözlük kullanmıyorum henüz.Kullandığım tek gözlük,gözlerimin güneş hassasiyetinden dolayı güneş gözlüğüdür.Yazın zaten güneş gözlüğü olmadan dışarı çıkamam.Sonbaharın sonunda ve kışın başlangıcında bile güneş kendini iyice hissettiriyorsa takarım güneş gözlüklerimi.Yaz mevsiminde hem sıkça kullandığımdan,hem yağlı olan T bölgemden hem de arada saç aksesuarı yapmamdan dolayı temizliğini de sıkça yaparım güneş gözlüklerimin.Bunun için gözlük kılıfında kendi temizleme mendili olsa da A101'den 2,45 TL.'ye aldığım Mendiva Gözlük Temizleme Mendili gibi gözlük temizleme mendillerini de kullanırım arada.


Mendiva Gözlük Temizleme Mendili,Sapro Temizlik Ürünleri firması tarafından A101 Mağazacılık adına üretilmiş bir ürün.Mineral,organic,multicoated (çoklu kaplama) ve polycarbonate (şeffaf plastik) camlar için uygun olan gözlük temizleme mendili;
Gözlük camını iz bırakmadan temizler ve parlatır.
Buğu yapmasını engeller.
Kurulamaya gerek kalmaz.
Camları çizmez.
Bilgisayar ve telefon ekranı temizliği için kullanılabilir.
İçinde çiftli paketler halinde 40 adet gözlük temizleme mendili olan mendilin nemi orta ayar,yani ne yaş ne kuru.Tek 1 adet mendille gözlük temizliği gayet güzel yapılıyor.Gözlükteki yağlanmayı,buğulanmayı hem güzel bir şekilde temizliyor hem de gözlük camını parlatıyor bu gözlük temizleme mendili.Yalnız hemen kurumaya müsait bir yapısı olduğundan seri temizlemekte yarar var.Ben 2.bir gözlüğü de temizler mi diye denedim ama hem o ilk andaki nemi kayboldu hem de 2.gözlüğü verimli ve etkin temizlemedi.Yani 1 mendille tek bir şeyi (gözlük,tablet,telefon,bilgisayar ekranı vs..) temizlemek en iyisi.
Hayatımızı kolaylaştıran,pratikleştiren,zincir marketlerde uygun fiyatlara satılan bu tür ürünleri seviyorum ve bu gözlük temizleme mendili de işime yarıyor benim..

Benzer Yazılar

20 yorum:

 1. çoğunlukla lens kullansam da gözlük kullanan biri olarak çok yararlı bir ürün olduğu kesin:)))
  sevgiler....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güneşi görünce güneş gözlüğüne sarılan biri olarak benim işime yarıyor.Sevgilerr benden :)

   Sil
 2. aslında alıp çantada çekmecede bulundurmak gerek herkese lazım :-))

  YanıtlaSil
 3. Çok güzelmiş alırım benim annemde kullanıyor uzak yakın gözlüğü 😊 teşekkür ederiz canım benim yarın gidip bakarım 😊sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Annelere,anneannelere,dedelere,teyzelere,halalara......tavsiyem efendim :) Umarım bulabilirsin.Sevgiler benden sana olsun :)

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Gözlük olması şart değil tabi,bilgisayar,telefon,tablet ekranını da güzel temizliyor..

   Sil
 5. Mendilin yanındaki gözlükler de pek şıkmış :)

  YanıtlaSil
 6. Güzel bir mendil, bir ara almak lazım :).Teşekkürler :).

  YanıtlaSil
 7. Bir ara bende kullandım özellikle seyahat sırasında kullanışlı oluyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle kullanışlı.Sadece gözlük için değil telefon,tablet,bilgisayar ekranı için de kullanıyorum ben.

   Sil
 8. Ben bir adetle hem gözlüğümü hem de telefonumun ekranını temizleyebiliyorum. Yalnız birkaç kutu almıştım zamanında ve bitmek üzereler. Yine böyle hesaplı bulabilir miyim acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer bu yorumu yazdığım tarihte okuyabilirseniz,şu an A101'de satışı var..Umarım bulabilirsiniz...

   Sil