17 Mayıs 2017 Çarşamba

Uni Antibakteriyel Islak Cep Mendili 👩👨👧👦👶

Sizi bilmem ama ben çantamdan ıslak mendili eksik etmeyenlerdenim.Pazar,market alışverişlerinde,kozmetik makyaj deneme ürünleri uygulamalarında,dolmuşta,minibüste yani kısaca direk su bulamadığım her yerde bu ıslak mendiller çok işimi görüyor benim.Tabi suya kavuşur kavuşmaz ellerimi sabunlarım o ayrı konu..Üstüne bir de çocuklarla parkta,bahçede,oyun alanlarında yine suya hemen ulaşamayacağımız yerlerde daha bir lazım oluyorlar.Bu aralar da çantamda
Eczacıbaşı markası olan Uni Wipes Antibacterial Islak Cep Mendili bulunuyor bolca.
Antibakteriyel özelliği ile bakterilere karşı yüzde 99,99 oranında etkili olan Uni antibakteriyel ıslak cep mendili dermatolojik testlerden geçirilmiş,pH 5,5 düzeyiyle cilt ile uyumlu ve alkol,paraben içermiyor.Her bir pakette 15 adet bulunan ıslak cep mendili 3 al 2 öde satış promosyonuyla da hem ekonomik hem de uzun süre kullanımlı.
Islak mendilin hafif parfümlü kokusu rahatsızlık vermiyor.Ebat olarak ta normal boyda bir cep mendiliyle aynı boyda.Dokusu biraz ince.Elime aldığımda her an yırtılacakmış gibi görünsede azıcık çekiştirdim,yok yırtılmadı.Islaklık düzeyi de orta ayar,ne kuru ne vıcık vıcık.
Eeeee mangalcılar,piknikçiler sezon başladı,piknik sepetinize 1-2 paket ıslak mendil eklemeyi unutmayın sakın.Siz de su ile hemen ellerinizi temizleyemeyeceğiniz bir yerdeyseniz ellerinizin temizliği ve hijyeni için ıslak mendilleri yanınızdan ayırmayın bence..

Benzer Yazılar

10 yorum:

 1. Çocuklu bir bayan olunca ıslak mendillerin önemi iki katına çıkıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen çocuklu annelerin çantasının en temel ihtiyaçlarından :)

   Sil
 2. Bende aynını kullanıyorum :) çocuk varsa dediğiniz gibi antibakteriyel çok daha iyi oluyor ;)

  YanıtlaSil
 3. ıslak mendiller benim de vazgeçilmezimdir çantamda :D

  YanıtlaSil
 4. Kızım çok kullanır ıslak mendil. Ben pek kullanmazdım ama dışarıda bazen gerçekten işe yaradığını fark ettiğimden beri genellikle çantamda küçük boy bir paket bulunduruyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çocuk olunca özellikle dışarıda hep hazırlıklı olmak gerekiyor zaten :)

   Sil
 5. Merhabalar, Ankara'da aylardır Uni wipes Antibakterial yeşil ambalajlı cep mendili aramaktayım bulabilirsem eğer koliyle bile almayı düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olacak birisi varsa eğer çok memnun olurum. İrtibat numaram 0 544 240 88 16

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu isteklerinizi Eczacıbaşı internet sitesinden iletişime geçerek bildirmeniz daha yerinde olur....

   Sil