31 Mayıs 2017 Çarşamba

U Green Clean 🌿 Bitkisel 🌿 Çamaşır Suyu


U Green Clean temizlik ürünleriyle Şafak'ın Dünyası Şafak ve Sosyal Annem Fatma'nın birlikte organize ettiği,23 Nisan Blogger Anne&Çocuk Şenliği'nde sponsor firmalardan biri olan Uzay Kimya sayesinde tanışıp,denemiş olduğumu dünkü U Green Clean Bitkisel Bulaşık Deterjanı yazımda anlatmıştım.Bugün de U Green Clean Bitkisel Çamaşır Suyu var yazımda.U Green Clean Bitkisel Çamaşır Suyu Bitkisel ve doğal ham maddelerle üretilmiş çamaşır suyu;GDO,fosfat,SLES,klor,paraben,sentetik parfüm gibi zararlı kimyasallar,petrol ve hayvansal kaynaklı ham maddeler içermiyor.İçeriğindeki tüm ham maddeler doğada biyolojik olarak parçalanabiliyor.Klozet,derz,banyo,mutfak yüzeyleri gibi silinebilir tüm yüzeylerde ve çamaşırlarda etkili temizlik sağlıyor.Beyaz çamaşırlara doğal parlaklık verirken renklilerin canlılığını koruyor.(İpek,hassas kumaşlar ve yanmayan kumaşlar hariç her çeşit beyaz ve renkli kumaşlarda kullanılabiliyor).Klor ve optik parlatıcılar içermediği için kalıntı bırakmıyor.
Ürün bileşimi;<%5 bitkisel sabun,<%5 non-iyonik aktif madde,<%5 anyonik aktif madde.
1000 ml. ebadındaki çamaşır suyunun şeffaf renkli,jel formunda,akışkan yapısı var.Ve kokusu asla çamaşır suyu gibi yakıcı ve ağır değil.Bu çamaşır suyunda çiçeksi bir koku öne çıkıyor.Hatta elimle temas ettiğinde bile,elime o bilindik,ağır,kötü çamaşır suyu kokusu bulaşmadı.Yüzey temizliğinde 5 lt. suya 1 ölçek önerisi olan çamaşır suyunu ev temizliğinde kullandığımda,evin genel yüzeyinde ferah bir koku bıraktı ve güzel temizlik yaptı.
Çamaşırlar ve lekeler üzerinde deneme yapmadım ama sırf merakımdan küçük bir test yaptım.Hani normal kullandığımız çamaşır suları renkli kıyafetlere bulaştığında rengini açar ya,işte bu yüzden temizlik yaparken çok kıyafetim heba olmuştur benim.Bu bitkisel çamaşır suyu da renklilerde açılmaya neden oluyor mu diye merak ettim.Benim 2 numara Derin'in artık ayağına olmayan soket çorabının birine normal çamaşır suyu,diğerine U Green Clean bitkisel çamaşır suyu damlattım.Ve sonuç...U Green Clean bitkisel çamaşır suyu renkli kıyafetlerde renk açılmasına neden olmuyor.(Fotoğrafta size göre sol taraftaki çorap normal çamaşır suyu,sağ taraftaki çorap U Green Clean bitkisel çamaşır suyu damlatılmış olan).Siz ne olur ne olmaz yine de renkli çamaşırlarda kullanmadan önce,kumaşın görünmeyen yerinde ufak bir test yapın...
Ben U Green Clean Bitkisel Çamaşır Suyu'nu beğendim.Özellikle çamaşır suyunun yakıcı kokusunun olmaması ve renkli çamaşırlarda renk açılmasına neden olmaması en beğendiğim özellikler oldu.
Okuyanlara not:U Green Clean Bitkisel Temizlik ürünlerini Carrefoursa marketlerde bulabilirsiniz... 

Benzer Yazılar

14 yorum:

 1. benimde merak ettiğim bir üründü, hep gördüm ama almadım. hafta sonu market alışverişinde şans verebilirim artık ... sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de şans vermeli,en azından bir kere..Sevgiler benden sana.

   Sil
 2. satılmıyor burada sinir oldum şikayet etcem :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Online alışveriş imkanı da var,aklında olsun.Boşuna şikayet etme derim yazık :)

   Sil
 3. Ne güzel. Sende beğenmişsin. bende severek kullanıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk defa bitkisel içerikli bir çamaşır suyu kullanmama rağmen evet gayet memnun kaldım.Sen memnun,ben memnun...ne güzel herkes memnun :)

   Sil
 4. güzel bir ürüne benziyor teşekkürler canım paylaşım için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben beğendim..güzel yorumun için ben teşekkür ederim :)

   Sil
 5. Hiç görmemiştim, aklımda olsun Yeşimcim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben görüp te deneyemeyenlerdendim,işte kısmet oldu denedim :)

   Sil
 6. Renklilerde açılmaya neden olmaması güzelmiş...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizzat test ettim ve gördüm.Ama yine de giysinin görünmeyen bir kısmında ufak bir deneme yapmalı bence..

   Sil