15 Mayıs 2017 Pazartesi

Cook 🍆 Sebze ve Meyve 🍒 Torbası 👝

Blog sayfanızın olmasının en güzel taraflarından biri yeni bloggerlar tanımak,etkinliklere katılmak,sponsor firmalardan güzel hediyeler almak ve yeni ürünleri tanıyıp denemek diyebilirim.Sosyal Annem ve Şafak'ın Dünyası'nın 23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği'nde Cook firmasının hediyeleri olan Sebze ve Meyve torbasını ilk kez gördüm ve bu sayede de deneme şansım oldu.

Ev hanımları,hemen tüketilmesi gereken sebze ve meyvelerin hava almayan alışveriş poşetleri içinde,buzdolabında olsa dahi kısa sürede tazeliğini kaybettiğini,çürümeye yüz tuttuğunu çok iyi bilir.Çoğu zaman bu sebze&meyveler tüketilemeden çöpe gitmek zorunda kalırlar ne yazık ki.İşte Cook Sebze ve Meyve Torbası,nefes alan delikli yüzeyi sayesinde sebze ve meyvelerin ihtiyacı olan oksijeni vererek canlı kalmalarını,yiyeceklerin normal saklama koşullarına oranla 3 kat daha uzun süre tazeliklerini sürdürebilmelerini,torba içerisindeki tüm gıdaların koku,tat ve vitaminlerini koruyabilmelerini vaat ediyor.
Torbanın üstünde bulunan,iğne ucu batmış gibi duran küçük hava deliklerini aşağıdaki fotoğrafta daha net görebilirsiniz.
%100 polietilenden üretilen sebze&meyve torbalarının benim elimde mevcut olanı 25 X 29 cm. ölçülerinde ve büyük boy.Ambalaj içinde 5 adet torba bulunuyor.Bu torbalar yıkanabiliyor ve tekrar kullanılabiliyor.Yalnız fırın ve mikrodalga için uygun değil,hemen belirteyim.
Sebze&meyve torbasının en güzel özelliklerinden biri de açılıp kapanabilen kilit mekanizmasının olması. 
Torbaların şeffaf olmalarından dolayı içine koyduğunuz sebze&meyveleri karışıklığa neden olmadan görebiliyor,yıkadıklarınızı dilediğiniz an kullanıma hazır olarak kullanabiliyor ve de buzdolabında görünüm açısından bir düzen sağlayabiliyorsunuz.
Elimde 2 paket ve toplamda 10 adet Cook Sebze ve Meyve Torbası olması benim çok işime yaradı.Buzdolabının sebzelik bölümü daha nizami,daha düzenli hale geldi.Şeffaf olmasından dolayı da kullanmam gereken sebze&meyve olduğunda torbanın dışından bakıp alıyorum.Yıkanabilir,tekrar kullanılabilir ve kilitli olması da artı bulduğum diğer özelliklerinden oldu bu ürünün.

Benzer Yazılar

20 yorum:

 1. bu markanın böyle bir ürünü olduğunu bilmiyordum çok işlevsel ilk fırsatta alışverişte alacağım,
  paylaşım için teşekkürler....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bu etkinlik sayesinde denemiş oldum :) Okuduğun ve yorumladığın için ben teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Aa süpermiş bu, hiç bilmiyordum ben, ilk fırsatta alacağım. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cook'un bu ürününü ben de ilk kez kullandım....Teşekkürler benden sana :)

   Sil
 3. İlk defa görüyorum bende, güzelmiş...
  Kullan at olmaması da iyi bence

  YanıtlaSil
 4. Bu torbalar çok pratik grçekten de 😊

  YanıtlaSil
 5. kilitli buzdolabı poşetlerini bende severek kullanıyorum

  YanıtlaSil
 6. iyi günlerde kullan
  ben de merak ediyorum

  YanıtlaSil
 7. Ne güzel düşünülmüş, mutlulukla kullanın :)

  YanıtlaSil
 8. Çok güzel düşünülmüş, pratik de :)
  Güzel günlerde kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten hem pratik hem kullanımı kolay hem de daha derli toplu besinler :)

   Sil
 9. Benimde ihtiyacım var bunlara aslında yararlı bir yazı olmuş canım:))

  YanıtlaSil