3 Ocak 2017 Salı

SosyalAnnem & YeşimleHerTelden Buluşması 👍

Blog yazmak zahmetli bir iş..Özgün yazılar hazırlamak,yazılarla uyumlu fotoğrafları düzenlemek,yazılarınızı sosyal medya hesaplarından paylaşmak,sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek,paylaşımlarınıza yapılan yorumları cevaplamak,bu yorumları yapan ve takip listenizdeki blogger'ların sayfalarını ziyaret edip yazılarını okumak,yorumlamak,güncel olmaya çalışmak...Şikayet babında değil katiyen sadece öyle dışarıdan bakıldığında görünen kısmın altında bir emek olduğunu vurgulamak için yazdım böyle.Fakat bu zahmete değen güzelliklerde yok değil tabi..Takipçi listenizin artması,yazılarınızın yorum alması,sayfanıza aldığınız reklamlar,firmaların sizinle irtibata geçip ürünlerinden göndermesi,etkinliklere katılmak vs..Bu güzelliklerden bir tanesi de gerek blog gerek sosyal medya hesaplarından iletişim halinde olduğunuz insanlarla tanışmak diyebilirim.İşte öyle bir tanışmayı da kasım ayında Sosyal Annem sevgili Fatma Doğan ile beraber ben gerçekleştirdim.
2009 senesinden beri aktif olarak sosyalanneyim sitesinde aile,yaşam,bebek,çocuk,moda,kozmetik,ürün deneyimleri,alışveriş,yemek tarifleri başlıkları altında yazılarını yazıp paylaşan Sevgili Fatma düzenlediği güzel etkinlikler ile de sosyal bir blogger,2 çocuk annesi,bir iş kadını ve aynı zamanda LR iş ortağı.(Unuttuğum bir şey olursa yoruma ekle lütfen Fatma).LR ülkemizde son zamanlarda adını sıklıkla duymaya başladığımız dermo-kozmetik alanda ürünleri olan bir Alman firması.LR ile ilgili her tür sorunuzu kendisine iletebilirsiniz bu arada.
Yaklaşık iki saat kadar kendisi ve bir diğer LR iş ortağı olan Tuğba ile (Tuğba çok özür dilerim siteni,sayfanı sormayı unuttum sana) blog,aile,yaşam,etkinlikler üstüne muhabbet ettik.Blog geçmişindeki tecrübeleri ve deneyimleri ile beni bir çok konuda aydınlattı.Bunun için hemen bir teşekkür edeyim..(Daha bol bol teşekkür edeceğim yazdıkça 😆).Sohbet,muhabbet derken veda zamanı gelince Fatma beni LR Micro Silver diş macunu hediyesi ile hem mutlu etti hem de mahçup...Bu hediye için de teşekkür ederim.Bir müddet kullandıktan sonra yazısı blog sayfamda olacak bu ürünün. 
Vedalaşmadan önce bir de hatıra fotoğrafımız oldu ama ben blog sayfamda kendi fotoğraflarımı paylaşmadığım için buraya koymadım.Sosyal Annem'in instagram hesabında görebilirsiniz fotoğrafımızı.Soldaki Sosyal Annem(beyaz),sağdaki bendeniz YeşimleHerTelden(siyah)...😃

Sevgili Fatma'ya bu güzel buluşma ve tanışma için bir kez daha teşekkür ediyorum...

Benzer Yazılar

12 yorum:

 1. kızlar çok şekersiniz :) ( ig ışınlanıp geldim de )

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. Kullanınca yazısı blogda olacak inşallah :) Teşekkür ederim..

   Sil
 3. Ne mutlu ki bana hem blog yazıp hemde özgürce lr işimi de yapabiliyorum,senin o gizemli halin beni cezbetmişti görmeli ve tanımalıydım ve tanıdım gördüm :) Çok mutlu oldum daha nice buluşmalara diyorum.Yazın toplu buluşma planları yapıyorum bakalım azıcık tanışalım değil mi? Güle güle kullan canım bu arada umarım beğenirsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. On parmağında on marifet derler ya...Valla alkışlıyorum (bilgisayarda alkış emoji ekleyemedim,sen varmış gibi düşün)...Ayyyyy hadi inşallah yaz gelsin biran önce o zaman..Hediyenin beğenilmemesi mümkün mü? Düşünüp nezaket göstermen en büyük incelik bence,kullanıp hemen paylaşacağım deneyimlerimi :)

   Sil
 4. Ne güzel iki bloggerın buluşması çokta güzel anlatmışsın sevgiler:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya çok teşekkür ederim,hislerimi kelimelere bu şekilde dökebildim.Ne mutlu bana ki güzel yorumlar alıyorum :)

   Sil
 5. Blogger dünyası işte bu yüzden çok güzel, yüzyüze daha kimseyle tanışmak kısmet olmadı ama sen buluşmayı çok güzel anlatmışsın ne mutlu.....
  blogdakicin.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arada sanal dünyadan gerçek dünyaya geçiş yapmak lazımmış.Ohhh be yüz yüze,birebir..Valla herkese tavsiye ederim.Çıkın çıkın gelin :)

   Sil
 6. bloğunuz çok tatlı bir tasarıma sahip,
  gerçekten güzel anlatım
  sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amatörce bu kadar yapabildim.Olduğu kadar olmadığı kader ne yapalım :) Çokkkk teşekkür ederim..

   Sil