9 Ocak 2017 Pazartesi

Nescafe White Choco Mocha İle #EviniCafeyeÇevir ☕☕

Karadenizli olup ta çayı sevmediğimi söylesem.Hatta ve hatta 20 senedir ağzıma çay sürmediğimi söylesem..Eminim çay tiryakileri ''hadi canım öyle şey mi olur,çay sevilmez mi,içilmez mi''der.Evet Karadenizliyim ve çay içmiyorum.Benim için varsa yoksa Türk Kahvesi ama özellikle Kurukahveci Mehmet Efendi,kahve ama özellikle Nescafe olacak(Tabi bu evde olduğum sürece böyle).Türk Kahvesinin klasiği sütlüsü,Nescafe'nin sadesi sütlüsü..Hiç fark etmez yeter ki kahve olsun bana.Geçtiğimiz gün üyesi olduğum FikriMühim'in bir araştırması sonrası,Yurtiçi Kargo ile gelen gönderi sayesinde de Nescafe White Choco Mocha ile tanışmış oldum..Bu yeni ürünü daha önce TV ve internet reklamlarında görmüştüm zaten.Görmeyen ve izlemeyenler için buyurun videosu..
Yurtiçi Kargo poşetinin içinden ağzı büzgülü bez bir torba daha çıktı.Bu torbalar çok kullanışlı.Koy içine çamaşırını,kokulu sabunu,ev oturmasına giderken ev ayakkabını..Benim çok işime yarıyorlar.
Bez torbadan çıkan ganimetlerrrr.....Bir sürü Nescafe White Choco Mocha.Nescafe,kafe ortamını evimize taşımak için birbirinden lezzetli seçenekleri bizlere sunmaya devam ediyor.Latte,Mocha,Cappuccino derken şimdi de White Choco Mocha.Nescafe en kaliteli kahve çekirdeklerini krema ve beyaz çikolata tadı ile birleştirmiş,biz kahve severlerin beğenisine sunmuş.
Eeee bize de test edip denemek kalıyor o zaman.Toz karışımı kupama dökerken burnuma gelen beyaz çikolata kokusu,sıcak suyla birleşen kahvenin köpüğü ve beyaz çikolatalı kahve tadı..Bu arada hemen belirteyim çok yoğun bir kahve tadı yok,daha ziyade aroması ağır basıyor..
Aromalı kahve severlerdensen eğer,sen de #EviniCafeyeÇevir ☕☕ ve iç bir sıcak Nescafe White Choco Mocha o zaman...


Benzer Yazılar

7 yorum:

 1. Benim de sevdiklerimden dir Nescafe Bu yeni çıkardığını Henüz denemedim ama ilk fırsatta denerim Beyaz Çikolatalı olanı Çok güzel görünüyor :) Afiyetle İçin Sevgiler ...:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya samimi olayım mı ? Aromalı kahveler bana göre değil.Ben klasikçiyim..Ama aromalı kahve severler için çok hoş kokulu ve lezzetli ..

   Sil
 2. Mmm kahvenin her türlüsünü çoook seven birisi olarak ağzlmız sulandı:)) Size afiyet olsun...

  YanıtlaSil