20 Aralık 2016 Salı

🚿 Duru Gourmet Mango Duş Jeli 🚿


Her ne kadar yıkanma esnasında tercihim hamam serisi beyaz sabunlardan yana olsa da,ara sıra pratikliğinden dolayı duş jellerini kullandığımı da söyleyebilirim.Duru'nun gurme serisinden mango özlü duş jelini hazırda kullanmışken bir de yazısını paylaşayım bari dedim.Duş jelinde en çok ilgimi çeken şey içindeki turuncu küçük parçacıklar oldu.Ayrıca 500 millik ebadıyla oldukça uzun vadeli kullanım sağlıyor.Ambalajının şeffaf yapısından dolayı arka tarafındaki açıklamalar kısmını okuyamadım ben.E malum yaş aldı başını gidiyor,gözler de etkileniyor doğal olarak :) 
Duru Gourmet Mango Duş Jelinin içerdiği gliserin cildi besleyerek vücudun ihtiyacı olan nemi sağlar-mış.Bu jelin özelliklerinden anlayabildiğim sadece bu oldu.İçindeki bu turuncu parçacıklar her ne ise oldukça yoğun kullanılmış.Bu parçacıkların yıkanma esnasında ekstra bir fonksiyonu var mı bilemiyorum ama gözlemlediğim yıkanma esnasında erimedikleri.Duş jelleri her ne kadar beyaz banyo sabunları gibi mükemmel bir kir çıkartıcı olmasalar da kokuları ve cilde bıraktıkları yumuşaklık güzel oluyor.
Bu jeli Carrefoursa market alışverişimiz sırasında almıştım.Fiyatı 9,90 TL.'den 5,94 TL.'ye inmişti.500 ml. ebat duş jeli için oldukça ekonomik bir rakam.Özellikle egzotik meyve aromalı duş jellerinden hoşlananlar için güzel kokulu bir ürün diyebilirim.

Benzer Yazılar

20 yorum:

 1. duş jeli benim vazgeçilmezim :) seviyorum bu kokuları... sabun ise olmaz ise olmazım... sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. ben hep duş jeli kullanıyorum beyaz sabun çok nadir kullanırım önce beyaz sabun sonra duş jeli mi sürsem ki :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tercih meselesi.Ben beyaz sabunun verdiği temizliği duş jellerinde,duş jellerinin o hoş kokusunu da beyaz sabun da bulamıyorum.O an hangisi eserse onu kullanıyorum açıkçası.. 😄

   Sil
  2. ben de öyle yapmaya dönüşümlü kullanmaya karar verdim :) peki nasıl bir şeye döküyorsun ya da sürüyorsun beyaz sabunu. elde örülen banyo liflerine mi bu satılan plastik liflere mi?

   Sil
  3. Herhangi birşeye dökmüyorum.Banyoda kullandığım keseyi beyaz sabunla iyice köpürtüyorum.Sonra da keseleme şeklinde yıkanıyorum..Şu an Nexcare Çift Taraflı Canlandırıcı Banyo Kesesi kullanıyorum.Bununla ilgili yazdığım yazıyı http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/2016/06/nextcare-cift-tarafl-canlandrc-banyo.html
   linkinden okuyabilirsin...Etkili bir kese bu...

   Sil
 3. güzel kokulu bir ürüne benziyor :) bakacağım buna da :)

  YanıtlaSil
 4. Siz de benim gibi indirimli ürünleri iyi takip ediyorsunuz heralde. :) :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben mi indirimi takip ediyorum indirim benim ziyaretimi mi bekliyor orayı çözemedim.😊Ama tabi ki kullandığım yada kullanacağım ürünlerin indirimli olması ayrı bir güzel oluyor ..

   Sil
 5. Merak ettim ilk fırsatta deneyeceğim :) Merhabalar bu arada :) Takibe aldım bende beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Size de merhabalarrr.... Meyve kokularından hoşlanıyorsanız bu ürünü de beğeneceğinizi düşünüyorum.Takip için çokkkk teşekkür ederim.Ben de hemenn geliyorum ziyarete ..

   Sil
 6. Markete gittiğimde en vazgeçilmez bölüm oluyor duş jelleri ve yumuşatıcalar;) Kokularına dalıp gidiyorum ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Al benden de o kadar :) Duş jeli,yumuşatıcı,tester parfümler....ohhhh mis gibi kokuyorlar :)

   Sil
 7. aaa tamam alırım ben de kokuları için alıyom zati :)

  YanıtlaSil
 8. Duruyu çok seviyorum ben de. hELE O GOURMET SERİSİ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gourmet serisinden bir de vişneli varmış,onun da kokusunu merak ettim :)

   Sil