4 Ocak 2016 Pazartesi

Denedim:Nıvea Aqua Effect Canlandırıcı Makyaj Temizleme Mendili

Bu ara bol bol deneyimlediğim kozmetik,güzellik ürünlerinden bahsedeceğim.Kadınlar olarak bir çoğumuz için makyaj vazgeçilmezlerimizdendir.Bazen özel bir davet için pudra,fondöten,göz altı aydınlatıcı,kapatıcı,allık,göz kalemi,rimel,far,ruj vs ...... ile ağır bir makyaj ya da gündelik yaşantıda bir göz kalemi,rimel,ruj ile hafif bir makyaj yapacak ta olsak,yapmak kadar bir de çıkartmak için onca zaman harcarız maalesef.Özellikle bir de gece bir yerlere çıkıp geç saatler gelmişsek evimize,o yorgunlukla akla karayı seçeriz makyajı temizlemek için.Hele bir de kalıcı makyaj malzemeleriyle yaptıysak daha bir zorlaşır bu süre.Onca temizleyici sütler,tonikler vs..... uzadıkça uzar bu merasim.Bir de göz için ayrı,yüz için ayrı offfffff temizle dur.

Çok ağır makyaj yapmaktan hoşlanmam.Evde 2 çocuklu bir yaşamda zaten makyaj yapıp evde evin hanımı gibi dolaşma şansım da olmaz.Dışarı çıkmam gerektiğinde Maybelline ya da Flormar bir göz kalemi,Golden Rose bir dudak parlatıcısı ya da pastel tonda Maybelline bir ruj görür işimi.Özel bir davet,düğün,kutlama ise eğer bunlara ek bir Diadermine BB kremim ya da Golden Rose bronz pudram bir de Maybelline rimelim vardır.(Bunlarla ilgili deneyimlerimden de ilerleyen yazılarımda bahsedeceğim)


Makyaj yapmak zorunda olduğum anlarda Nıvea Aqua Effect Canlandırıcı Makyaj Temizleme Mendili en büyük yardımcım benim.Özellikle akşam geç saatte eve geldiğimizde yatmadan önce uzun uzun bir sürü temizleyicilerle zaman harcamak yerine 1-2 tane temizleme mendili işimi görüyor.

Normal ve karma ciltler için uygun olan temizleme mendili;E Vitamini ve Hydra IQ (cildinizi temizlerken kurutmaz ve nemlenmesini sağlayarak cildinizin yumuşaklığını korumasını destekler) ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi etkili bir şekilde temizler,makyajı ve suya dayanıklı maskarayı bile çıkarır.
Nıvea aqua effect canlandırıcı makyaj temizleme mendili,cildi pratik bir biçimde nemlendirir ve canlandırır.Cilde nazikçe etki eder.Cilt temizlenir,nemlenir,canlanır,sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanır.

Kullanım şekli ise gayet basit:Yüz,boyun ve göz çevresini nazikçe temizleyin.Göz çevresini temizlerken gözlerinizi kapalı tutmayı unutmayın sakın.Mendillerin kurumasını önlemek için mendili kullandıktan sonra paketin yapışkan bandını dikkatlice kapatın.Ciltle uyumu dermatolojik (cilt hastalıkları ve tedavisiyle ilgilenen tıp dalı) ve oftalmolojik (görme yolları hastalıkları ve cerrahisiyle ilgilenen bir tıp bilim dalı) olarak onaylanmıştır.

Benim kullandığım Nıvea aqua effect canlandırıcı makyaj temizleme mendili haricinde;Aqua Effect Hassas Makyaj Temizleme Mendili ve Pure & Natural serisi var.

  • Aqua Effect Hassas Makyaj Temizleme Mendili,doğal badem yağı ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi derinlemesine temizler,makyajı ve suya dayanıklı maskarayı bile çıkarır.Özellikle kuru ve hassas ciltler için uygundur.
  • Pure & Natural serisi argan yağı ve aloe vera da dahil olmak üzere içeriklerin %95'i doğaldır.Paraben,renklendirici,mineral yağlar,silikon ve alkol içermez.Tüm cilt tipleri için uygundur.
Makyaj yaptığınız zamanlarda çıkartmak için vaktiniz yoksa ya da çok vakit harcamak istemiyorsanız cilt tipinize uygun bir makyaj temizleme mendili sizin de en büyük yardımcınız olacaktır......

Benzer Yazılar

0 yorum:

Yorum Gönder